Alfa Omega

Pisanie prac po angielsku

Oferta na pisanie prac po angielsku

Specjalizujemy się wyłącznie w pisaniu prac po angielsku. Zakres usług obejmuje głównie dziedziny dotyczące filologii angielskiej, a więc takie jak metodyka nauczania języków obcych, lingwistyka stosowana, translatoryka, pragmatyka i analiza dyskursu, fonetyka i fonologia, semantyka, morfologia, gramatyka, historia, kultura, literatura i inne.
Współpraca może obejmować różne poziomy i formy pomocy takie jak:

  • Pomoc w doborze tematu, sporządzeniu wzorcowego planu pracy oraz skompletowanie i dostarczenie wszelkich materiałów, na bazie których klient może opracować własną pracę licencjacka lub magisterską.
  • Pomoc w opracowaniu części pracy. Na przyklad tylko cześci teoretycznej lub tylko badania czy też cześci analitycznej opartej na danym materiale źródłowym.
  • Przygotowanie i opracowanie kompletnej pracy wzrorcowej (licencjackiej, magisterskiej lub doktorskiej) w oparciu o wszystkie wytyczne i szczegółowe ustalenia z klientem. Ponadto, służymy również profesjonalnym doradztwem w zakresie tematu pracy jak i całej dziedziny.

Oferta firmy Alfa-Omega jest sprawdzona i poparta wieloletniem doświadczeniem jak i stażem na rynku. Daje to najlepszą gwarancję jakości i niezawodności. Od lat działamy pod tą samą nazwą firmy i adresem internetowym nie zmieniając przy tym jakichkolwiek danych. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Kontakt

Alfa Omega


 

Tel. 667 055 003 (Piotr)

 

Email: pomocwpisaniu@poczta.onet.pl