Alfa Omega

Pisanie prac po angielsku

Aktualności, informacje dotyczące pisania prac po angielsku

  • Po uprzednich konsultacjach i ustaleniach z klientem opracowywanie każdego tematu jak i sposób rozliczenia odbywa się etapowo. Z reguły przekazanie tekstu wzorcowego odbywa się drogą elektroniczną, lecz, na życzenie klienta, możliwe jest równiez przesłanie tekstu na płycie CD, w druku, lub też (jeśli to możliwe) przekazenie go osobiście.
  • Podczas trwania wpsółpracy klient ma stały kontakt z firmą drogą telefoniczną oraz mailową. Na życzenie klienta, możliwe jest również umówienie spotkania.
  • Każdy projekt opracowywany jest w oparciu o szczegółowe ustalenia. Klient ma zawsze wgląd w tekst w celu zapoznania się z jego treścią oraz walorami merytorycznymi czy językowymi przed opracowaniem znacznych części.
  • Współpraca rozpoczyna się zawsze na jasnych zasadach co eliminuje ewentualne niedomówienia i niejasności. W pełni profesjonalne podejście i zaufanie klientów zobowiązuje. W celu uzyskania pełnych informacji na temat przebiegu współpracy oraz charakterystyki naszej profesjonalnej pomocy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Kontakt

Alfa Omega


 

Tel. 667 055 003 (Piotr)

 

Email: pomocwpisaniu@poczta.onet.pl